February 22

Як менеджерити команду: 10 порад для продакта-новачка

0  comments

Не можу сказати причину, чи це конфіденційна інформація. Мені подобається колір шрифту та його розташування, але він дуже дрібний, користувачеві буде важко прочитати. Повернімо попередні налаштування та подивимося, що буде з retention. Тому в найближчому спринті ми займемося розробкою цієї фічі. Думаю, це дасть зростання тижневого Retention на 5%. Так ми взагалі перестанемо розуміти, що відбувається із продуктом.

Павло працював бізнес-тренером в компанії «Альфа Страхування», «PZU Україна», у сфері Hospitality в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv». Після «Fairmont Grand Hotel Kyiv» він працював у «Fairmont Chicago», «Hyatt Regency Kyiv», IT-компанії Wentrum. Ви коли-небудь замислювалися, чому потрібно деякий час для нової команди, щоб досягти максимальної п.. https://deveducation.com/uk/blog/yak-keruvati-komandoyu-poradi-dlya-prodzhekt-menedzhera/ Ви не повинні просто надавати відгуки вашої команди. Проведіть деякий час збір та збирання відгуків від них, а також підтримувати сильне партнерство для поточного успіху. Розуміючи, як керувати командою розробників без технічного досвіду, може здатися переважним, але не страх; Є багато нетехнічних стратегій, які ви можете ефективно керувати.

Підготовка команди

Саме завдяки комунікації менеджеру вдається допомагати команді й клієнту ефективно досягти цілей проєкту. П’яте — ставитися до співробітників так, як ви хочете, щоб вони ставилися до клієнтів. Покращення та розширення роботи пошуку, видимий ID задач та проектів, копіювання задач зі статусами та легкий доступ до таймерів адміністратору команди. Проводьте від однієї до трьох співбесід з кандидатом. Але намагайтеся не розтягувати їх в часі. Перший етап розвитку, коли учасники тільки починають контактувати між собою, знайомляться.

Як менеджеру керувати командою розробки

У роботі над проєктом команда створює новий продукт чи послугу для замовника. Усе відбувається з визначеними ресурсами й чіткими дедлайнами. Не перетворити роботу на хаос допомагає проєктний менеджер. Він контролює процес та відповідає за результат.

Підготовка команди до роботи в Trello

Це стосується й вирішення проблем у відносинах колег. Вам, як проджект-менеджеру, може стати третьою стороною у вирішенні конфлікту. А в цьому вам допоможе наша стаття щодо способів вирішення конфліктів.

  • Ролі бізнес-аналітика та product-менеджера в IT-команді також дуже важливі.
  • Якщо всіх все влаштувало, то не виключено, що команда знову збереться та ще працюватиме у такому ж складі.
  • Як ви знаєте, Майк дуже різко ставився до будь-яких редагування, це гальмувало всі процеси та погіршувало результат.
  • Концентруються вони саме на сказаних словах і не беруть до уваги емоційне наповнення мови.
  • Високий рівень задоволеності результатами роботи у замовників.
  • Тоді добрі результати на одному проекті можна масштабувати на інші.

Інший варіант — експерт з публічних виступів чи переговорів, який може допомогти менті з розвитком, вирішенням конкретних кейсів та проблем. Співпраця може бути короткостроковою (1-3 місяці) чи тривалою (рік і більше). Насамкінець, ми проводимо час поза роботою. У неформальних умовах людям легше знайти спільну мову та спільні інтереси. До російського вторгнення в Україну ми часто збиралися разом для перегляду фільмів, турнірів з настільного тенісу або грали у відеоігри після роботи. Навіть під час віддаленої роботи ми намагаємося підтримувати зв’язок поза роботою — наприклад, буквально кілька тижнів тому влаштували онлайн-вікторину.

Армія – подвиг

Думаю, я б започаткував рух, який допоможе побачити переваги місця, де живуть люди, пишатися ним. Кажуть, що в сусіда трава завжди зеленіша. Люди хочуть емігрувати за кордон і копіювати чужі ідеї, але при цьому нічого не роблять, щоб щось змінити в собі.

Робочі області Trello— надійне місце для всіх проєктів вашої команди. Кваліфікований PM не тільки ефективно складає план робіт і розподіляє задачі, а й досконало орієнтується у бізнес-вимогах проєкту й перетворює їх на технічні вимоги до продукту. Quality TimeЦе не курс із тестування, хоча ми будемо вивчати кращі практики QA.

Розподілити розробник завдання відповідно

Зберігайте на дошці всі важливі матеріали команди, графіки, дані проєктів і оновлення. Усім учасникам вашої команди— від новачків до досвідчених виконавців— потрібно мати спільне місце для роботи з ресурсами. Робоча область— це навігаційний центр вашої команди, де кожен користувач може отримати доступ до всіх дощок, списків учасників і подань робочої області.

Як менеджеру керувати командою розробки

Для невеликих команд і окремих користувачів, які прагнуть організувати свою роботу. Для команд, яким потрібно керувати більшими обсягами робіт і масштабувати співпрацю. Заняття проходять у форматі півтора-двогодинних вебінарів.

Як користуватисьМенеджер завдань UDNЯк інструмент управління командою розробки

Уявіть собі, 150 учасників і вболівальників насолоджуються майданчиком, а потім комп’ютери раптово вимикаються. З самого початку я розумів, що в SaaS команда становить 80% успіху продукту, тому вона має бути моєю основною інвестицією. Продукт розвивається, лише якщо люди люблять те, що роблять, тому я почав з цього.

Відбір команди проєкту

Таке поєднання стане важливим фактором утримання співробітників. CMO повинен бути залученим у виконання спільної роботи, але в той же час не варто впадати в іншу крайність та контролювати кожну дрібницю. Коли інформація розкидана по різних місцях, як-от електронних листах і таблицях, вона може легко загубитися чи бути неправильно сприйнятою. Trello надає зручний спільний простір для реалізації проєктів і має всі інструменти для виконання роботи. Менеджер проєкту завжди повинен пам’ятати про ризик витратити гроші та час на продукт, який не буде затребуваним, бо користувачі не зрозуміють, як ним користуватися. Тому Project Manager та команда мають скерувати розробку так, щоб виконати бізнес-задачі проєкту при мінімальних ресурсах.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>